wideokomentarze (0)

Firma Hanke Tissue w Kostrzynie nad Odrą

Spółka Hanke Tissue w Kostrzynie produkuje chusteczki, papier toaletowy, ręczniki, białe i kolorowe, z nadrukiem wzorów na życzenie klienta. Jako jedyny producent w Europie barwi celulozę i z niej wytwarza kolorową bibułę tzw. głęboko barwioną. Zatrudnia 230 osób. Firma znajduje się w Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

Komentarze

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.

Najnowsze artykuły

Nowy banknot wchodzi do obiegu W piątek, 12 lutego Narodowy Bank Polski zacznie wprowadzać do obiegu banknoty 200 zł ze zmodernizowanymi zabezpieczeniami.
Jeden z eksponatów w muzeum Zerwanych Związków Osobom w związkach, które nie lubią Walentynek, a także osobom samotnym czy po niedawnym rozstaniu, które 14 lutego wolałyby nie wstawać z łóżka na pewno przypadnie  do gustu Muzeum Zerwanych Związków usytuowane w centrum Zagrzebia. Oczywiście muzeum mogą odwiedzić też pary, które nie są zainteresowane typowym celebrowaniem święta zakochanych.
Statystyczny Kowalski pije średnio 98 litrów piwa rocznie W ciągu minionych dwunastu miesięcy browary sprzedały 39,8 mln hektolitrów piwa (włącznie z eksportem), to jest o 0,7 proc. więcej niż w 2014 r. Jak wynika z badań „Wizerunek piwa w kontekście innych alkoholi” przeprowadzonych przez Instytut GfK, statystyczny polski piwosz powoli staje się konsumentem świadomym i wyedukowanym, otwartym na nowości, poszukującym różnorodnych smaków.