wideokomentarze (0)

Firma Hanke Tissue w Kostrzynie nad Odrą

Spółka Hanke Tissue w Kostrzynie produkuje chusteczki, papier toaletowy, ręczniki, białe i kolorowe, z nadrukiem wzorów na życzenie klienta. Jako jedyny producent w Europie barwi celulozę i z niej wytwarza kolorową bibułę tzw. głęboko barwioną. Zatrudnia 230 osób. Firma znajduje się w Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

Komentarze

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.

Najnowsze artykuły

komentarze (0)Aktualności2014-10-23, 10:40
Kredyty gotówkowe. Stopy w dół, prowizje w górę Po ostatnich obniżkach stopa referencyjna Narodowego Banku Polskiego wynosi zaledwie 2 proc. Czy rekordowo niska wartość tego parametru oznacza pełniejsze kieszenie kredytobiorców?
komentarze (0)Z regionu2014-10-23, 01:17
Paulina Bartlińska prowadzi w Zielonej Górze sklep Ekoganik ze zdrową żywnością. Można w nim znaleźć produkty ekologiczne, naturalne i tradycyjne. Do czwartku, do północy firmy mogą zgłaszać swoje najlepsze produkty i usługi do plebiscytu. Wystarczy wypełnić prosty formularz znajdujący się na tej stronie.
komentarze (1)Aktualności2014-10-22, 10:43
UOKiK stwierdził naruszenie zbiorowych interesów konsumentów przez cztery instytucje finansowe zaangażowane w sprzedaż polisolokat. Chodzi o Aegon TU na Życie, Idea Bank, Open Finance i dawny Polbank EFG, które nierzetelnie informowały klientów.