wideokomentarze (0)

Firma Hanke Tissue w Kostrzynie nad Odrą

Spółka Hanke Tissue w Kostrzynie produkuje chusteczki, papier toaletowy, ręczniki, białe i kolorowe, z nadrukiem wzorów na życzenie klienta. Jako jedyny producent w Europie barwi celulozę i z niej wytwarza kolorową bibułę tzw. głęboko barwioną. Zatrudnia 230 osób. Firma znajduje się w Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

Komentarze

Przesyłając ten wpis akceptujesz politykę prywatności Mollom.

Najnowsze artykuły

OFE czy ZUS? Decyzję trzeba podjąć do końca lipca 1 mln 67 tys. 427 osób zdecydowało do 28 lipca br., by część ich składek emerytalnych nadal trafiała do otwartych funduszy emerytalnych (OFE) - poinformował we wtorek ZUS. Decyzję w tej sprawie można podjąć do końca lipca.
Moneta NBP z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego W poniedziałek Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu srebrną dwudziestozłotówkę "Patrioci 1944 Obywatele 2014". Moneta nawiązuje do 70. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, odwołując się jednocześnie do czasów współczesnych. To już czwarty temat upamiętniający bohaterów Powstania wyemitowany przez NBP.
komentarze (0)Z regionu2014-07-29, 03:44
Prace nad uzbrojeniem i skomunikowaniem południowej strefy już trwają, Nowa Sól po raz kolejny przymierza się do sprzedaży gruntów przy S3. Tym razem działkę podzielono aż na cztery części. Pod hipermarkety?