wideo2009-12-18, 18:07komentarze (0)

Firma Hanke Tissue w Kostrzynie nad Odrą

Spółka Hanke Tissue w Kostrzynie produkuje chusteczki, papier toaletowy, ręczniki, białe i kolorowe, z nadrukiem wzorów na życzenie klienta. Jako jedyny producent w Europie barwi celulozę i z niej wytwarza kolorową bibułę tzw. głęboko barwioną. Zatrudnia 230 osób. Firma znajduje się w Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

Komentarze

Przesyłając ten wpis akceptujesz politykę prywatności Mollom.

Najnowsze artykuły

komentarze (1)Z regionu2014-04-23, 20:14
Gedia Poland z Nowej Soli znalazła się na 262. miejscu w rankingu 500 największych firm Rzeczpospolitej W środę dziennik „Rzeczpospolita” opublikował doroczną „Listę 500 największych firm Rzeczpospolitej”. Znalazło się tam pięć firm z Lubuskiego, o jedną więcej niż przed rokiem.
Rewers monety dwuzłotowej i dziesięciozłotowej. W czwartek 24 kwietnia Narodowy Bank Polski wprowadzi do obiegu monety kolekcjonerskie upamiętniające Jana Karskiego, legendarnego kuriera i emisariusza Polskiego Państwa Podziemnego. Na kolekcjonerów czekają: złota moneta o nominale 200 zł i srebrna dziesięciozłotówka oraz 2 zł ze stopu Nordic Gold.
komentarze (1)Z regionu2014-04-23, 02:43
Nowosolanie zrobią zakupy w Czerwonej Torebce za kilka miesięcy. Lokale handlowo-usługowe, mieszkania oraz dyskont Czerwona Torebka znajdą się w kompleksie handlowo-usługowym, który powstanie przy ul. Głowackiego 8 w Nowej Soli.