wideokomentarze (0)

Firma Hanke Tissue w Kostrzynie nad Odrą

Spółka Hanke Tissue w Kostrzynie produkuje chusteczki, papier toaletowy, ręczniki, białe i kolorowe, z nadrukiem wzorów na życzenie klienta. Jako jedyny producent w Europie barwi celulozę i z niej wytwarza kolorową bibułę tzw. głęboko barwioną. Zatrudnia 230 osób. Firma znajduje się w Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

Komentarze

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.

Najnowsze artykuły

komentarze (0)Z regionu2016-06-26, 09:13
To Bogusław Bukowski przed laty pomógł ściągnąć do miasta bogatego inwestora. - Wierzyłem, że wróci do pomysłu budowy centrum logistycznego - mówi nam dziś (obecnie jest prezesem Gorzowskiego Rynku Hurtowego).
Inwestycja za miliony, a w niej 300 miejsc pracy - w Gorzowie zaraz ruszy budowa centrum dystrybucyjnego w okolicy ul. Szczecińskiej. Mamy oficjalne potwierdzenie. I dowody od... pana Zenona.
komentarze (0)Z regionu2016-06-24, 16:08
Budowa ronda wkracza w decydującą fazę. Warto zaznaczyć, że wspomniane prace to być może dopiero początek większych planów. Jak pisaliśmy już na naszych łamach, miasto ma m.in. gotową koncepcję budowy drogi przez teren byłego Dozametu. Budowa ronda przy Dozamecie wkracza w decydującą fazę. W przyszłym tygodniu czekają nas w związku z tym utrudnienia.