A A AWydarzeniakomentarze (0)

Jola Łaskarzewska i Tamara Kretowicz-Dobrychłop

Fot.: Archiwum uczestniczek plebiscytu

Jola Łaskarzewska i Tamara Kretowicz-Dobrychłop

Firma i miejsce działania: TaJo photography, Zielona Góra, al.Niepodległości 28.
Zajmujemy się wykonywaniem zdjęć, specjalizujemy się w fotografii ślubnej, rodzinnej, dziecięcej, kobiecej komercyjnej. Wykonujemy zdjęcia studyjne i plenerowe. Dojedziemy lub dolecimy w każde miejsce :) Kochamy to, co robimy!

Jestem kobietą przedsiębiorczą, ponieważ
Jola Łaskarzewska: ja nie zmieniłam tak diametralnie swojego życia. Współtworzę firmę wraz z przyjaciółką, z którą znamy się ponad 25 lat. Staramy się rozwijać i udoskonalać naszą profesję. Podejmujemy nowe wyzwania i chcemy być najlepsze w tym, co robimy. Bierzemy udział w akcjach charytatywnych, prowadzimy szkolenia, współpracujemy z innymi firmami.
Tamara Kretowicz-Dobrychłop: Pewnego dnia rzuciłam wszystko, co do tej pory znałam: stabilizację finansową, sprzyjające mi kierownictwo, przyjaciół, znajomy -codziennie się powtarzający świat. Postanowiłam wziąć życie we własne ręce, bez względu na ryzyko i konsekwencje. Uznałam, że jeśli nie spróbuję, nigdy się nie dowiem czy było warto. Moja decyzja poruszyła innych wzbudzając podziw, ale jednocześnie nasuwały się pytania: Czy warto? Czy się nie boję? Wiele osób mających swoje ciche marzenia nigdy nie przerodziło ich w jakąkolwiek inicjatywę. 

W życiu ważne jest dla mnie:
Jola Łaskarzewska: Rodzina, podejmowanie nowych wyzwań.
Tamara Kretowicz-Dobrychłop: Pokonywanie samej siebie.

Za największe osiągnięcie w moim życiu uważam:
Jola Łaskarzewska: Praca, którą wykonuję. Pasja, która stała się sposobem na życie.
Tamara Kretowicz-Dobrychłop: To, że ze zwykłej dziewczyny stałam się fotografem, który zaraża ludzi miłością do tej dziedziny sztuki.

Jestem osobą:
Jola Łaskarzewska: Bardzo spontaniczną.
Tamara Kretowicz-Dobrychłop: Pozytywną optymistką.

W wolnych chwilach lubię:
Jola Łaskarzewska: spędzać czas z rodziną
Tamara Kretowicz-Dobrychłop: spędzać czas z moją rodziną.

Uśmiecham się, gdy:
Jola Łaskarzewska: Gdy patrzę na moje dziecko... Gdy wchodzę do naszego studia.. :) Czuję  wtedy euforie.
Tamara Kretowicz-Dobrychłop: świeci słońce.

W życiu najbardziej nie lubię:
Jola Łaskarzewska: Ludzkiej zawiści, przemocy wobec ludzi, wobec zwierząt.
Tamara Kretowicz-Dobrychłop: Wstawać wcześnie rano.

Moje marzenie to:
Jola Łaskarzewska: Mam kilka i mam nadzieję, że się spełnia :)
Tamara Kretowicz-Dobrychłop: Wakacje na końcu świata

Komentarze

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.

Najnowsze artykuły

komentarze (0)Wydarzenia2015-08-28, 18:30
W poniedziałek rusza remont ul. Słubickiej Rozpocznie się w poniedziałek 31 sierpnia i potrwa 9 miesięcy. Jak zapowiedział Andreas Rein, kierownik projektu przebudowy tej ulicy, w maju przyszłego roku z powodu tej inwestycji, trzeba będzie zamknąć dla ruchu samochodowego most graniczny. - Będzie to już ostatni etap budowy, gdy na całym odcinku ulicy Słubickiej będzie wylewany asfalt. Postaramy się zrobić to jak najszybciej, ale szacujemy, że może to potrwać tydzień lub maksymalnie dwa - mówił A. Rein. Dodał, że bez problemu granicę będą mogli przekraczać wtedy piesi i rowerzyści.
komentarze (0)Wydarzenia2015-08-27, 18:31
Remonty mostów często powodują utrudnienia komunikacyjne Most na drodze wojewódzkiej 285, pomiędzy Polanowicami a Sękowicami w gminie Gubin, jest remontowany. Wielu mieszkańców skarży się na trudności, związane z inwestycją. - To jest jakaś paranoja. Nie ma żadnej zastępczej przeprawy, żeby dojechać do niektórych miejscowości trzeba nadkładać ponad 20 km drogi - opowiada jeden z mieszkańców, który pragnie pozostać anonimowy. O wszystko to oskarżany jest urząd gminy.
komentarze (0)Wydarzenia2015-08-27, 17:32
Sklep internetowy eobuwie.pl oferuje ponad 300 marek obuwia Firma CCC kupiła prawie 75 proc. akcji zielonogórskiej spółki Eobuwie.pl. Największa sieć sklepów z obuwiem w Polsce zapłaci za to 130 mln zł. Eobuwie.pl to sklep internetowy sprzedający buty i akcesoria, m.in. rękawiczki, galanterię skórzaną i torebki. Sklep przez lata działalności zyskał miano najlepszego w swej branży w kraju. Nagrodzony został m.in. Złotym Laurem Konsumenta 2015, zajął pierwsze miejsce w rankingu sklepów obuwniczych wg. Opineo.pl, a także uznany został najlepszym sklepem internetowym za 2014 r. w kategorii moda wg. Money.pl.