A A AWydarzeniakomentarze (1)

Firma ,,Zyguła” - Lubuski Lider Biznesu 2012

Fot.: Fot. Archiwum Firmy

Firma ,,Zyguła” zajęła 1. miejsce w konkursie Lubuski Lider Biznesu, w kategorii średnich firm.

Firma „Zyguła” mieści się w Zbąszynku i jest typową firmą rodzinną. Założycielami byli Anna i Grzegorz Zygułowie, a ostatnio zarządza nią następca, syn Łukasz Zyguła.

Dwa lata temu firma obchodziła dwudziestolecie istnienia. Przedsięwzięcie rodziny Zygułów, to produkcja wyrobów wysokiej jakości firmowanych marką, zarazem nazwiskiem Zyguła. Sprzedaż prowadzona jest głównie we własnych sklepach firmowych położonych na terenie województwa lubuskiego, ale również dalej - od południa po północ Polski. W sklepach przedsiębiorstwa zaopatruje się ponad milion klientów miesięcznie. Jakość wyrobów firmy „Zyguła” potwierdzają liczne nagrody, m.in. Ministerstwa Rolnictwa dla najlepszego producenta wędlin w Polsce, Lidera Jakości Żywności, złote medale na Targach Polagra (ostatni w tym miesiącu). Firma posiada wszelkie certyfikaty unijne dotyczące jakości produkowanych wyrobów.

- Za sztandarowe produkty uważamy linię wyrobów firmy „Zyguła” (boczek Zyguły, polędwica Zyguły), kiełbasę białą, polską surową i szynkę wiejską – uhonorowane licznymi certyfikatami i nagrodami branżowymi – mówi Anna Zyguła.

Mimo kryzysu firma inwestuje w rozbudowę zakładu produkcyjnego (prace są właśnie na ukończeniu) i w budowę sieci sprzedaży.

- W obecnych trudnych czasach staramy się rozwijać w sposób rozważny, dążąc do pełnego zadowolenia naszych klientów, bo to oni są dla nas najważniejsi – ciągnie A. Zyguła. -
Kluczem do sukcesu przedsiębiorstwa jest młoda i dobrze wykwalifikowana kadra zarządzająca, mająca wizję i wieloletnią strategię rozwoju oraz oddana i wytężona praca pozostałych pracowników, którzy zadania te wdrażają.

Założyciele firmy z satysfakcją spoglądają na rozwój swego zakładu, bacząc jednak, by odbywało się to rozsądnie i z rozwagą. I przypominają o zasadzie: „produkuj tylko takie wyroby, jakie chciałbyś mieć na własnym stole, a klienta obsługuj tak, jak chciałbyś być sam obsłużony.”


 

Komentarze (1)

  • ~anna maria 2012-10-20, 16:35

    żenada mlodai dobrze wykwalifikowana kadra naprzyjmowali darmozjadow koleszkow pana K.. ktorzy na niczym sie nie znaja a tylko zamieszanie robia niewiem czy panstwo Zygulowie wogule wiedza co sie dzieje nadole i jakie maja podejscie do pracownikow  pan Ci... i pani Ka.... a te wszystki pochwaly o firmie to uwiezcie sa bardzo na wyrost

Przesyłając ten wpis akceptujesz politykę prywatności Mollom.

Najnowsze artykuły

komentarze (0)Wydarzenia2014-09-18, 14:58
W Kielcach o Wschodzie. Forum Gospodarcze GO EAST w Targach Kielce

W Kielcach o Wschodzie. Forum Gospodarcze GO EAST w Targach Kielce

Jak przekuć szansę z otwarcia się Unii Europejskiej na Wschód w wielostronny sukces gospodarczy? Jak skutecznie promować się, pozyskiwać inwestorów i sprzedawać na rynkach wschodnich? Jak efektywnie prowadzić interesy na Wschodzie? Na te i inne pytania odpowiedzą uczestnicy Forum Gospodarczego GO EAST- "Wymiar gospodarczy Partnerstwa Wschodniego i rynków azjatyckich”, które 19 września 2014 roku odbędzie się w Centrum Kongresowym Targów Kielce.
komentarze (0)Wydarzenia2014-09-18, 13:40
Nowosolski Obszar Funkcjonalny powalczy o unijne miliony...

Wiemy, o jakie inwestycje powalczą wspólnie gminy z powiatu nowosolskiego

16 września minął termin przyjmowania wniosków do tzw. Kontraktu Lubuskiego. Nowosolski Obszar Funkcjonalny złożył w jego ramach kilka planów dużych inwestycji. O co konkretnie powalczą nasze gminy?
komentarze (1)Wydarzenia2014-09-18, 12:05
Remont estakady kolejowej w Gorzowie Wlkp. to najbardziej skomplikowana inwestycja, jaką trzeba przeprowadzić w czasie przebudowy trasy do Krzyża. Właśnie kończy się przygotowywanie dokumentacji. Konstrukcja ma przeszło 100 lat.

Będą inwestycje na kolei, bo są pieniądze z Unii Europejskiej

Czekają nas remonty na kolei. Pociągi mają jeździć szybciej i po nowych trasach, zacieśnić się ma współpraca z Niemcami.