A A AWydarzeniakomentarze (1)

Firma ,,Zyguła” - Lubuski Lider Biznesu 2012

Fot.: Fot. Archiwum Firmy

Firma ,,Zyguła” zajęła 1. miejsce w konkursie Lubuski Lider Biznesu, w kategorii średnich firm.

Firma „Zyguła” mieści się w Zbąszynku i jest typową firmą rodzinną. Założycielami byli Anna i Grzegorz Zygułowie, a ostatnio zarządza nią następca, syn Łukasz Zyguła.

Dwa lata temu firma obchodziła dwudziestolecie istnienia. Przedsięwzięcie rodziny Zygułów, to produkcja wyrobów wysokiej jakości firmowanych marką, zarazem nazwiskiem Zyguła. Sprzedaż prowadzona jest głównie we własnych sklepach firmowych położonych na terenie województwa lubuskiego, ale również dalej - od południa po północ Polski. W sklepach przedsiębiorstwa zaopatruje się ponad milion klientów miesięcznie. Jakość wyrobów firmy „Zyguła” potwierdzają liczne nagrody, m.in. Ministerstwa Rolnictwa dla najlepszego producenta wędlin w Polsce, Lidera Jakości Żywności, złote medale na Targach Polagra (ostatni w tym miesiącu). Firma posiada wszelkie certyfikaty unijne dotyczące jakości produkowanych wyrobów.

- Za sztandarowe produkty uważamy linię wyrobów firmy „Zyguła” (boczek Zyguły, polędwica Zyguły), kiełbasę białą, polską surową i szynkę wiejską – uhonorowane licznymi certyfikatami i nagrodami branżowymi – mówi Anna Zyguła.

Mimo kryzysu firma inwestuje w rozbudowę zakładu produkcyjnego (prace są właśnie na ukończeniu) i w budowę sieci sprzedaży.

- W obecnych trudnych czasach staramy się rozwijać w sposób rozważny, dążąc do pełnego zadowolenia naszych klientów, bo to oni są dla nas najważniejsi – ciągnie A. Zyguła. -
Kluczem do sukcesu przedsiębiorstwa jest młoda i dobrze wykwalifikowana kadra zarządzająca, mająca wizję i wieloletnią strategię rozwoju oraz oddana i wytężona praca pozostałych pracowników, którzy zadania te wdrażają.

Założyciele firmy z satysfakcją spoglądają na rozwój swego zakładu, bacząc jednak, by odbywało się to rozsądnie i z rozwagą. I przypominają o zasadzie: „produkuj tylko takie wyroby, jakie chciałbyś mieć na własnym stole, a klienta obsługuj tak, jak chciałbyś być sam obsłużony.”


 

Komentarze (1)

  • ~anna maria 2012-10-20, 16:35

    żenada mlodai dobrze wykwalifikowana kadra naprzyjmowali darmozjadow koleszkow pana K.. ktorzy na niczym sie nie znaja a tylko zamieszanie robia niewiem czy panstwo Zygulowie wogule wiedza co sie dzieje nadole i jakie maja podejscie do pracownikow  pan Ci... i pani Ka.... a te wszystki pochwaly o firmie to uwiezcie sa bardzo na wyrost

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.

Najnowsze artykuły

komentarze (0)Z regionu2015-04-30, 09:25
Mateusz Madej ze Starke Wind, Grzegorz Pintal -właściciel centrum ogrodniczego i motelu oraz Diariusz  Mukomiłow z Sinus Polska ze statuetkami Lubuskiego Lidera Innowacji za 2014 r.

Wystartowała siódma edycja Lubuskiego Lidera Biznesu

Wystartowała siódma konkursu Lubuski Lider Biznesu. Rejestracja kandydatur potrwa do 30 czerwca. Wielka gla konkursu, podczas której poznamy tegorocznych zwycięzców odbędzie się 28 września w Filharmonii Zielonogórskiej.
komentarze (6)Aktualności2015-04-29, 16:35
Odczytanie wyroku trwało pół godziny. Sędzia wymienił z nazwisk wszystkich 134 poszkodowanych i kwoty dla nich razem z odsetkami . Bank ma jeszcze pokryć koszty sądowe - ponad 100 tys. zł

Pozew zbiorowy przeciw Getin Bankowi. Wygrali! Bank ma im wypłacić ponad 5 mln zł

134 osoby mogą odzyskać wszystkie pieniądze, które stracili.