A A AWydarzeniakomentarze (1)

Firma ,,Zyguła” - Lubuski Lider Biznesu 2012

Fot.: Fot. Archiwum Firmy

Firma ,,Zyguła” zajęła 1. miejsce w konkursie Lubuski Lider Biznesu, w kategorii średnich firm.

Firma „Zyguła” mieści się w Zbąszynku i jest typową firmą rodzinną. Założycielami byli Anna i Grzegorz Zygułowie, a ostatnio zarządza nią następca, syn Łukasz Zyguła.

Dwa lata temu firma obchodziła dwudziestolecie istnienia. Przedsięwzięcie rodziny Zygułów, to produkcja wyrobów wysokiej jakości firmowanych marką, zarazem nazwiskiem Zyguła. Sprzedaż prowadzona jest głównie we własnych sklepach firmowych położonych na terenie województwa lubuskiego, ale również dalej - od południa po północ Polski. W sklepach przedsiębiorstwa zaopatruje się ponad milion klientów miesięcznie. Jakość wyrobów firmy „Zyguła” potwierdzają liczne nagrody, m.in. Ministerstwa Rolnictwa dla najlepszego producenta wędlin w Polsce, Lidera Jakości Żywności, złote medale na Targach Polagra (ostatni w tym miesiącu). Firma posiada wszelkie certyfikaty unijne dotyczące jakości produkowanych wyrobów.

- Za sztandarowe produkty uważamy linię wyrobów firmy „Zyguła” (boczek Zyguły, polędwica Zyguły), kiełbasę białą, polską surową i szynkę wiejską – uhonorowane licznymi certyfikatami i nagrodami branżowymi – mówi Anna Zyguła.

Mimo kryzysu firma inwestuje w rozbudowę zakładu produkcyjnego (prace są właśnie na ukończeniu) i w budowę sieci sprzedaży.

- W obecnych trudnych czasach staramy się rozwijać w sposób rozważny, dążąc do pełnego zadowolenia naszych klientów, bo to oni są dla nas najważniejsi – ciągnie A. Zyguła. -
Kluczem do sukcesu przedsiębiorstwa jest młoda i dobrze wykwalifikowana kadra zarządzająca, mająca wizję i wieloletnią strategię rozwoju oraz oddana i wytężona praca pozostałych pracowników, którzy zadania te wdrażają.

Założyciele firmy z satysfakcją spoglądają na rozwój swego zakładu, bacząc jednak, by odbywało się to rozsądnie i z rozwagą. I przypominają o zasadzie: „produkuj tylko takie wyroby, jakie chciałbyś mieć na własnym stole, a klienta obsługuj tak, jak chciałbyś być sam obsłużony.”


 

Komentarze (1)

  • ~anna maria 2012-10-20, 16:35

    żenada mlodai dobrze wykwalifikowana kadra naprzyjmowali darmozjadow koleszkow pana K.. ktorzy na niczym sie nie znaja a tylko zamieszanie robia niewiem czy panstwo Zygulowie wogule wiedza co sie dzieje nadole i jakie maja podejscie do pracownikow  pan Ci... i pani Ka.... a te wszystki pochwaly o firmie to uwiezcie sa bardzo na wyrost

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.

Najnowsze artykuły

Karnawał w Rio de Janeiro - to trzeba przeżyć samemu Polacy podróżują coraz więcej i coraz dalej. Okres jesienny rozpoczyna wyprawy w poszukiwaniu słońca, ale także chęć poznawania innych kultur. Gdzie i na ile jechać? Jak radzić sobie z jet lag? Czy trzeba się szczepić? Dlaczego do egzotycznego wyjazdu warto się dobrze przygotować?
komentarze (1)Aktualności2015-11-27, 13:04
W Polsce firmy nie chętnie zatrudniają osoby 50 + Osoby starsze stanowią znikomy procent wszystkich pracowników w firmach. Brakuje też dla nich odpowiednich miejsc pracy. Chociaż badanie przeprowadzone na zlecenie Rzetelnej Firmy wskazuje, że aż 98 proc.  małych i średnich firm twierdzi, że zatrudnia osoby po 50. roku życia, najczęściej są to tylko zapewnienia. Jak podał ostatnio Krajowy Rejestr Długów, zaledwie 36 proc. osób po pięćdziesiątym roku życia deklaruje, że utrzymuje się ze swojej pracy zarobkowej. To jeszcze mniej, niż głoszą oficjalne statystyki. 
komentarze (0)Aktualności2015-11-27, 11:55
 Pod względem wartości wpływów podatkowych do budżetu działanie Premier League daje gospodarce więcej, niż między innymi produkcja filmów i cały sektor audiowizualny Firma doradcza EY, w raporcie „Wpływ Premier League na gospodarkę Wielkiej Brytanii”, zmierzyła efekty ekonomiczne działalności najwyższej klasy rozgrywek piłki nożnej w Anglii. Według ekspertów EY, działalność Premier League w sezonie 2013/14 odpowiadała za 3,4 mld funtów wartości dodanej PKB  Wielkiej Brytanii. Dochody z samych podatków wygenerowane dzięki działalności ligi wyniosły 2,4 mld funtów. Taka kwota wystarczyłaby na pokrycie kosztów zatrudnienia 93 tys. policjantów – czyli 90 proc. sił policyjnych w Anglii i Walii.