A A AZ regionu

SZYNKA FASZEROWANA ZAPIEKANA W CIEŚCIE CHLEBOWYM

SZYNKA FASZEROWANA ZAPIEKANA W CIEŚCIE CHLEBOWYM

 

KATEGORIA: produkt spożywczy
NAZWA FIRMY: „MADAKS” Stanisław Mikanowicz
 

 

OPIS PRODUKTU: Szynka faszerowana kaszą gryczaną z podrobami lub mięsem mielonym. Zapiekana jest w cieście chlebowym. Po wyjęciu z pieca przypomina 15 kg bochen chleba. Jest soczysta, aromatyczna, krucha o niepowtarzalnym smaku. Doskonale smakuje na ciepło, ale i podawana zimna nie traci wyjątkowych walorów smakowych.
 

DANE TELEADRESOWE:

„MADAKS” Stanisław Mikanowicz
66-340 Przytoczna
ul. Lipowa 1
tel. (+48 95) 749 31 09


ZOBACZ RANKING

Najnowsze artykuły

komentarze (0)Aktualności2014-10-30, 12:09
 Polki trochę z historycznego przymusu, a trochę z osobistej odpowiedzialności, nauczyły się bardzo dobrze radzić sobie z finansami Finansowa codzienność nie rozpieszcza przeciętnej Polki: zarabia średnio o 900 złotych mniej niż mężczyzna, jej praca rzadziej nagradzana jest premiami, pobiera też niższą emeryturę. Jednak...
komentarze (1)Aktualności2014-10-30, 07:42
Przeciętna firma w Polsce musi wykonać w roku 18 płatności podatków czy składek ZUS-owskich - wynika z najnowszej edycji raportu Banku Światowego. W najnowszym raporcie Banku Światowego Polska została sklasyfikowana na 32 miejscu na 189 ocenianych krajów pod względem warunków prowadzenia biznesu.
komentarze (1)Z regionu2014-10-30, 04:23
Dworzec w Kostrzynie nad Odrą jest jednym z dwóch dwupoziomowych dworców w Polsce - perony znajdują się na poziomie parteru i pierwszego piętra budynku. Polskie Koleje Państwowe S.A. zakończyły przebudowę dworca w Kostrzynie nad Odrą. Głównym celem inwestycji była poprawa komfortu podróżnych, bezpieczeństwa, estetyki oraz dostosowanie dworca do potrzeb niepełnosprawnych.