A A AZ regionu

Halina Okapiec

 

 

 
 

Wybieramy Kobietę Przedsiębiorczą 2011

  

Halina Okapiec

Firma i miejsce działania: PPHU Okatex Hotel Willa Park w Żaganiu.

Jestem przedsiębiorcza, bo... mam odwagę inwestować i ciężko pracować.

Udało mi się: Rodzina - mąż i dzieci.

W życiu sprawia mi radość i satysfakcję: Dobrze wykonana praca.

Mam marzenie: Urządzić siłownię w Hotelu Willa Park. Myślę zwłaszcza o kobietach, które chcą zgubić zbędne kalorie.

Co chciałabym zmienić wokół siebie: Żeby więcej ludzi miało pracę w naszym mieście.
 

Najnowsze artykuły

komentarze (0)Z regionu2015-06-03, 11:31
Wszystko o kanalizacji i wodociągach Prezes Krośnieńskiego Przedsiębiorstwa Wodociągowo-Kanalizacyjnego w Krośnie Odrzańskim, Aleksander Kozłowski przedstawi zainteresowanym mieszkańcom informacje, na temat inwestycji przeprowadzanych na terenie gminy.
komentarze (0)Aktualności2015-06-03, 11:05
Czerwcowy długi weekend kosztuje gospodarkę ponad 5 mld zł Święto Bożego Ciała, to okazja do skorzystania z okazji  przedłużenia weekendu. Kiedy pracownicy zwiększają liczbę dni wolnych od pracy, gospodarka również zwalnia obroty. Ekonomiści z PKPP Lewiatan, obliczyli, że każdy dzień wolny w roku, kosztuje 0,3 proc. PKB. Przykładowo, godzinne zatrzymanie taśmy produkcyjnej w fabryce z sektora motoryzacyjnego to koszt 1 miliona zł. Biorąc pod uwagę, że Polska jest w czołówce krajów o największej liczbie przysługujących dni wolnych od pracy, na tle innych państw jesteśmy niekonkurencyjni.
komentarze (3)Z regionu2015-06-03, 10:19
- Na 100 proc. w naszym mieście powstanie kolejna fabryka - poinformował Wadim Tyszkiewicz Wadim Tyszkiewicz poinformował na swoim profilu na Facebooku o planach powstania nowej fabryki w Nowej Soli. Znajdzie w niej zatrudnienie 150 osób.