A A AZ regionukomentarze (0)

W parku przemysłowym otwiera się kolejny zakład. Będzie praca w magazynie

- Początkowo pracowałem w szwalni, ale teraz chyba przejdę do wybudowanego ostatnio magazynu - mówi Marcin Szych z Przytocznej.

Fot.: Dariusz Brożek

- Początkowo pracowałem w szwalni, ale teraz chyba przejdę do wybudowanego ostatnio magazynu - mówi Marcin Szych z Przytocznej.

W Międzyrzeckim Parku Przemysłowym firma CWS-boco Polska otwiera nowy zakład. To jej kolejna inwestycja w naszym regionie. Trwa rekrutacja. Szczegóły w poniedziałek w "Gazecie Lubuskiej” dla Czytelników z północnej części regionu.

Magazyn jest kolejną, trzecią już inwestycją CWS-boco Polska w Międzyrzeckim Parku Przemysłowym. W poprzednich latach spółka wybudowała tam najnowocześniejszą w regionie pralnię, potem szwalnię, a teraz ogromna halę, która jest jej centrum logistycznym. - Ma osiem tysięcy metrów kwadratowych. Sama powierzchnia regałów wynosi półtora hektara - wylicza <b>Andrzej Smółko</b>, prezes CWS-boco Polska.

W magazynie zostanie zatrudnionych 80 osób. Około 20 ma przyjąć właściciel, zaś pozostałych spółka DHL, która jest partnerem CWS. Kto może liczyć na pracę? Gdzie można zgłaszać aplikacje?

Czytaj w poniedziałek, 21 października, w "Gazecie Lubuskiej” dla Czytelników z Międzyrzecza i okolic.

Komentarze

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.