A A AZ regionukomentarze (1)

Plebiscyt Kobieta Przedsiębiorcza 2014. Mamy już 51 uczestniczek

Katarzyna Mazur otworzyła Szkołę Języka Niemieckiego, zajęcia prowadzi w Krośnie i Gubinie. Jest także nauczycielką w Gimnazjum w Bobrowicach. To 51 uczestniczka naszego plebiscytu.

Fot.: Archiwum Katarzyny Mazur

Katarzyna Mazur otworzyła Szkołę Języka Niemieckiego, zajęcia prowadzi w Krośnie i Gubinie. Jest także nauczycielką w Gimnazjum w Bobrowicach. To 51 uczestniczka naszego plebiscytu.

Już 51 pań z całego regionu potwierdziło udział w piątej edycji plebiscytu Kobieta Przedsiębiorcza, organizowanego przez ,,Gazetę Lubuską”.

Do 14 kwietnia czekamy na zgłoszenia od Czytelników, firm, instytucji, organizacji i samych zainteresowanych. Wystarczy wypełnić kartę zgłoszeniową (załącznik obok zdjęcia) i odesłać ją na adres: kobieta@gazetalubuska.pl. Panie, którą chcą wziąć udział w naszym plebiscycie powinny wypełnić ankietę dla uczestniczek i ze swoim zdjęciem wysłać ją na podany wyżej adres.

Do 12 potrwa głosowanie SMS-owe. Zwyciężczyni glosowania otrzyma tytuł Kobiety Przedsiębiorczej Czytelników ,,GL”, kolejne dwie panie otrzymają wyróżnienia. Nagrodzimy także liderki w powiatach. Aby zagłosować należy wysyłać SMS o treści kobieta.nr (np. kobieta.77) na nr 72466. Cena jednego SMS-a to 2,46 zł z VAT.

UCZESTNICZKI PLEBISCYTU Z NUMERAMI DO GŁOSOWANIA I WYNIKI GŁOSOWANIA

Trzy laureatki wybierze także kapituła konkursu w składzie:

  •     Antonina Kowalska-Korban i Krystyna Stachów - szefowe kół gospodyń wiejskich,
  •     Elżbieta Polak - marszałek województwa lubuskiego,
  •     Iwona Zielińska - redaktor naczelna „Gazety Lubuskiej”.

W drugiej połowie maja wszystkie uczestniczki plebiscytu spotkaja się na finałowej gali. O dokładnym terminie poinformujemy.

 

REGULAMIN PLEBISCYTU


PARTNERZY PLEBISCYTU

Sparkasse Oberlausitz-Niedersclesien

 

Urząd Marszałkowski

 

 

 

 

Komentarze (1)

  • ~ka 2014-04-06, 08:38

    Uczestnik wysyłający SMS w Plebiscycie zamawia SMS-y promocyjne i reklamowe wysyłane przez Organizatora dotyczące Plebiscytu „Kobieta Przedsiębiorcza” (edycja 2014).

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.